لیست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی گروه مهندسي كامپيوتر دانشکده مهندسی ( سال تحصیلی ۱۳۹۶ - ترم ۱ )

  1. ریاضیات مهندسی ( دکتر سیدمجتبی روحانی)
  2. برنامه سازی پیشرفته ( دکتر صمد پایدار)
  3. مدارهای منطقی ( دکتر یاسر صداقت)
  4. مدارهای منطقی ( دکتر امیرحسین مهاجرزاده)
  5. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  6. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  7. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  8. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  9. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  10. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  11. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  12. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  13. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  14. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  15. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  16. آزمایشگاه کـامپیوتر ( دکتر )
  17. شیوه ارائه مطالب علمی و فنی ( دکتر رضا منصفی)
  18. آزمایشگاه ریزپردازنده ( دکتر )
  19. آزمایشگاه ریزپردازنده ( دکتر )
  20. آزمایشگاه ریزپردازنده ( دکتر )
  21. آزمایشگاه ریزپردازنده ( دکتر )
  22. آزمایشگاه ریزپردازنده ( دکتر یاسر صداقت)
  23. آزمایشگاه ریزپردازنده ( دکتر یاسر صداقت)
  24. معماری کامپیوتر ( دکتر حمید نوری)
  25. طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی ( دکتر )
  26. شبکه های کامپیوتری ( دکتر محمدحسین یغمائی مقدم)
  27. طراحی الگوریتمها ( دکتر مصطفی نوری بایگی)
  28. طراحی الگوریتمها ( دکتر فائزه انسان)
  29. نظریه زبانها و ماشینها ( دکتر عبدالرضا سوادی)
  30. زبان تخصصی ( دکتر رضا منصفی)
  31. زبان تخصصی ( دکتر سعید عربان)
  32. زبان تخصصی ( دکتر سعید عربان)
  33. ریاضیات گسسته ( دکتر عباس قائمی بافقی)
  34. طراحی کامپیوتری سیستم های دیجیتالی ( دکتر مریم زمردی مقدم)
  35. طراحی کامپیوتری سیستم های دیجیتالی ( دکتر حمید نوری)
  36. ریزپردازنده وزبان اسمبلی ( دکتر یاسر صداقت)
  37. ریزپردازنده وزبان اسمبلی ( دکتر )
  38. هوش مصنوعی وسیستم های خبره ( دکتر احد هراتی)
  39. هوش مصنوعی وسیستم های خبره ( دکتر )
  40. هوش مصنوعی وسیستم های خبره ( دکتر )
  41. مدارهای الکتریکی ( دکتر حمیدرضا پوررضا)
  42. سیستم های عامل ( دکتر سعید ابریشمی)
  43. انتقال داده ها ( دکتر امیرحسین مهاجرزاده)
  44. سیستم کنترل خطی ( دکتر )
  45. الکترونیک دیجیتال ( دکتر عابدین واحدیان مظلوم)
  46. پروژه نرم افزار ( دکتر )
  47. کارآموزی -1 ( دکتر )
  48. سیگنالها و سیستمها ( دکتر حمیدرضا پوررضا)
  49. سیگنالها و سیستمها ( دکتر هادی صدوقی یزدی)
  50. سیگنالها و سیستمها ( دکتر سیدمجتبی روحانی)
  51. آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دکتر فرناد آهنگری)
  52. آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دکتر فرناد آهنگری)
  53. آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دکتر فرناد آهنگری)
  54. آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دکتر فرناد آهنگری)
  55. آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دکتر فرناد آهنگری)
  56. آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دکتر فرناد آهنگری)
  57. اصول طراحی کامپایلر ( دکتر هاله امین طوسی)
  58. آزمایشگاه سیستم عامل ( دکتر صادق صحت بخش)
  59. آزمایشگاه سیستم عامل ( دکتر صادق صحت بخش)
  60. آزمایشگاه سیستم عامل ( دکتر صادق صحت بخش)
  61. آزمایشگاه سیستم عامل ( دکتر صادق صحت بخش)
  62. آزمایشگاه پایگاه داده ها ( دکتر فرناد آهنگری)
  63. آزمایشگاه پایگاه داده ها ( دکتر فرناد آهنگری)
  64. آزمایشگاه پایگاه داده ها ( دکتر فرناد آهنگری)
  65. آزمایشگاه پایگاه داده ها ( دکتر فرناد آهنگری)
  66. آزمایشگاه پایگاه داده ها ( دکتر فرناد آهنگری)
  67. پروژه ( گرایش سخت افزار ) ( دکتر )
  68. مبانی بینایی کامپیوتر ( دکتر احسان فضل ارثی)
  69. مبانی کامپیوتر وبرنامه سازی ( دکتر مصطفی نوری بایگی)
  70. مبانی کامپیوتر وبرنامه سازی ( دکتر محسن اسدی)
  71. مبانی کامپیوتر وبرنامه سازی ( دکتر سعید ابریشمی)
  72. طراحی سیستم های مجتمع پر تراکم ( دکتر )
  73. آزمایشگاه ابزارهای طراحی با کمک کامپیوتر ( دکتر حمید نوری)
  74. مبانی شبکه های بی سیم ( دکتر )
  75. طراحی شی گرا سیستم ها ( دکتر عباس رسول زادگان)
  76. مبانی داده کاوی ( دکتر بهشید بهکمال)
  77. مبانی رایانش امن ( دکتر هاله امین طوسی)
  78. مبانی هوش محاسباتی ( دکتر امیر حسین طاهری نیا)
  79. مهندسی اینترنت ( دکتر محسن اسدی)
  80. موضوعات پیشرفته در علوم کامپیوتر ( دکتر محسن اسدی)
  81. ساختمان داده ها ( دکتر هاله امین طوسی)
  82. ساختمان داده ها ( دکتر سید کمال الدین غیاثی شیرازی)
  83. آزمایشگاه مدارهای منطقی ومعماری ( دکتر علی حسین حسنی آسیابدره)
  84. آزمایشگاه مدارهای منطقی ومعماری ( دکتر علی حسین حسنی آسیابدره)
  85. آزمایشگاه مدارهای منطقی ومعماری ( دکتر علی حسین حسنی آسیابدره)
  86. آزمایشگاه مدارهای منطقی ومعماری ( دکتر علی حسین حسنی آسیابدره)
  87. آزمایشگاه مدارهای منطقی ومعماری ( دکتر علی حسین حسنی آسیابدره)
  88. آزمایشگاه مدارهای منطقی ومعماری ( دکتر علی حسین حسنی آسیابدره)
  89. آزمایشگاه مدارهای منطقی ومعماری ( دکتر علی حسین حسنی آسیابدره)
  90. آزمایشگاه مدارهای منطقی ومعماری ( دکتر علی حسین حسنی آسیابدره)
  91. مهندسی نرم افزار ( دکتر )
  92. تصویر پردازی رقمی ( دکتر امیر حسین طاهری نیا)
  93. آزمون نرم افزار ( دکتر )